Contact

Voor algemene informatie  of om nieuwtjes en foto’s door te mailen: info@dgvdussen.nl

 

Bestuur

Voorzitter VACANT VACANT
Secretaris Zoë Pasman secretariaat@dgvdussen.nl
Penningmeester Sylvia van Deursen penningmeester@dgvdussen.nl
Ledenadministratie Sylvia van Deursen ledenadministratie@dgvdussen.nl

Leiding

Naam E-mail adres
Sandra de Boer sandra@dgvdussen.nl
Imke van Strien imke@dgvdussen.nl
Mariska Valkenhoff mariska.v@dgvdussen.nl
Christel Swart christel@dgvdussen.nl
Nick de Haan nick@dgvdussen.nl
Hannelies Hak hannelies@dgvdussen.nl
Mariska Hak mariska@dgvdussen.nl
Denise Schouten denise@dgvdussen.nl
Ben Kooijman 0652220342 Gelieve niet bellen alleen app of sms